Hakkımızda

Firmamız 1990 yılında doğal taş sektörüne Ocak ve Fabrika İşletmeciliği ile başladı.

Satış Deposu, Atölye Hizmetleri ile faaliyetlerimizi genişleterek, siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten onur duymaktayız.

2000’li yılların başından itibaren Yurtiçi ve Yurtdışında, havaalanı, hastane, stadyum ve kamu binalarında Doğal taş Projelendirme ve Uygulama faaliyetlerimiz devam etmektedir.

2016 Yılının başlarında Eral Mermer Ltd. Şti. firmasını bünyemize katarak mermer işletmeciliğine başladık. Gerekli görülen sondaj çalışmaları yapıldıktan sonra Hitit White, ocak faaliyetlerine başladı. Ayrıca yeni ocak açma faaliyetlerimiz yakın zamanda sonuçlanacaktır.

Misyon

Sektördeki öncü kuruluşlardan biri olarak hızla gelişmekte olan ülkemizin dünya geleceğinde söz sahibi olması adına kendi faaliyet alanlarımızda sürekli gelişmeyi, ilerlemeyi başarılı organizasyon ve projelerde pay sahibi olmayı kendimize hedef olarak belirledik.

Üstlendiğimiz her tasarımda teknolojiyi en üst seviyede kullanmak, projelerde şartname programına bağlı olarak zamanında ve titiz çalışma arkadaşlarımızla taahhüdümüzde ki işleri başarılı bir şekilde tamamlamak önde gelen prensiplerimizdendir.

Vizyon

Sektördeki bilgi birikimi, organizasyon yeteneği, profesyonel kadromuzun kaliteden ödün vermemek temel ilkelerimizdendir. Farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlayıp başarı, güven ve kalite istikrarı sağlayıp geleceğe sağlam adımlarla yürümektir.